Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 4698817
  • W tym roku: 163663
  • W tym miesiącu: 18688
  • Dziś: 749
  • Online: 25

(Augustów - Studzieniczna)

30

Regionalne Centrum Rekreacyjne "Kaktusik"

adres: 29-Listopada 2, 16-300 Augustów
telefony: 697 720 033;
www: www.kaktusik.augustow.pl
Data aktualizacji: 2014-05-22
Data dodania: 2014-05-22

Odległości

Bankomat do 1 km
Sklep do 500m
Kościół do 1 km
Stadnina koni do 1 km
Lodowisko do 2 km

Atrakcje w pobliżu

1.):
Cmentarz z XIX w.

2.):
Rynek Zygmunta Augusta

3.):
Bazylika mniejsza Najświętszego Serca Jezusowego

4.):
Dworek Prądzyńskiego

5.):
Rezerwat "Stara Ruda"

6.):
Centrum Sportu i Rekreacji

Udogodnienia w obiekcie

Dostępne w obiekcie

  • darmowy internet
  • grill/miejsce na ognisko
  • parking
  • plac zabaw dla dzieci

Obsługujemy klientów w językach:
polski

Opis: Regionalne Centrum Rekreacyjne "Kaktusik"

"Regionalne Centrum Rekreacji" ma dla Państwa do zaoferowania nocleg w sześciu komfortowych pokojach. Każdy pokój jest wykonany w innym stylu i kolorze, co sprawia, że każdy gość będzie się czuł u nas jak w domu. Pokoje znajdują się nad restauracją - karczmą, która zadowoli Państwa swoim wystrojem i bogatym menu. Każdy pokój wyposażony jest w duże łóże małżeńskie ( pokoje ZŁOTY, NIEBIESKI, ZIELONY posiadają dostawkę), TV, bezprzewodowy internet Wi fi oraz własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Nasz obiekt znajduje się w bardzo dogodnym położeniu miasta Augustów.


Latem staw jest jednym z najbardziej spokojnych i romantycznych miejsc dla każdej pary. To tutaj można usiąść na ławeczce na samym środku toni wodnej, zjeść romantyczna kolacje pośród rechotu żab, cichym szumie wody oraz przy spokojnym wietrze. Nasz staw jest to miejsce niezwykle urokliwe, wyróżniające się wśród innych miejsc dużą ustronnością i cudownym urokiem.


Zimą zapraszamy Państwa na lodowisko. Jest to miejsce gdzie przychodzi mnóstwo dzieci i dorosłych aby pojeździć lub dopiero nauczyć się jeździć na łyżwach. Przychodzą tu grupki znajomych, pary, całe rodziny, szkoły. Jest to bardzo dobre miejsce do nawiązania nowych znajomości. W odróżnieniu od jeżdżenia po jeziorach jest tu bardzo bezpiecznie gdyż lodowisko jest specjalnie przygotowywane do tego celu. Do Państwa użytku posiadamy wypożyczalnię łyżew. Gdy zrobi się zimno zapraszamy na ciepła herbatę bądź czekoladę, którą można znaleźć na specjalnym stoisku tuż obok. Z oczywistych względów start lodowiska jest uzależniony od pogody i od minusowej temperatury na zewnątrz.

Galeria: Regionalne Centrum Rekreacyjne "Kaktusik"

Lokalizacja: Regionalne Centrum Rekreacyjne "Kaktusik"

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi nad morzem noclegi w Beskidach noclegi na mazurach