Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

 • Wszytkich: 3769945
 • W tym roku: 33290
 • W tym miesiącu: 33290
 • Dziś: 733
 • Online: 31

(Augustów - Studzieniczna)

31

Agrofarma-Serwy

adres: Mołowiste 11A, 16-326 Płaska
telefony: 600-517-608;
www: agrofarma-serwy.pl/
Data aktualizacji: 2014-10-23
Data dodania: 2014-10-23

Ceny noclegów (zł)

od:
80 zł/dobę

do:
240 zł/dobę

Odległości

Wypożyczalnia rowerów do 500m
Stadnina koni do 500m

Udogodnienia w pokojach

Udogodnienia w pokojach:
łazienka w pokoju

W naszym agrogospodarstwie

Dostępne w obiekcie

 • domowe obiady
 • tradycje kultury lokalnej
 • własne przetwory spożywcze

Pokoje

Pokoje dostępne w obiekcie

 • 2 osobowe
 • 3 osobowe
 • 4 osobowe

Jezioro / Łódki / Cechy

Odległość do jeziora do 100m
Wypożyczalnia kajaków/łódek na miejscu

Opis: Agrofarma-Serwy

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich miłośników przyrody i naturalnego wypoczynku do naszego gospodarstwa agroturystycznego we wsi Mołowiste nad jeziorem Serwy, w samym sercu Puszczy Augustowskiej. Posiadamy pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami .


Jezioro Serwy ma nietypowe dla tej części regionu położenie południkowe i jest zbiornikiem o czystych wodach. Ze względu na bogactwo ryb łososiowatych- siei i sielawy jawi się jako wymarzone miejsce dla wszystkich zapalonych wędkarzy. Kormorany zamieszkujące trzy sąsiadujące ze sobą na jeziorze wyspy stanowią wdzięczną atrakcje spragnionym kontaktu z dzikim ptactwem.


Linia brzegowa jeziora zachwyca pięknymi, piaszczystymi plażami, natomiast północna część otoczona polami uprawnymi i lasami zachęca do wielogodzinnych spacerów. Krystalicznie czyste powietrze Puszczy Augustowskiej to wyjątkowe i magiczne miejsce, gdzie można się wyciszyć i odciąć od codzienności. Bogactwo grzybów, malin, poziomek i jagód a także różnorodność dzikich zwierząt i ptaków to główne zalety okolicy, dzięki którym każdy poczuje się wspaniale zrelaksowany.


Ogromnym Atutem naszego gospodarstwa agroturystycznego jest miła, rodzinna atmosfera, zachęcająca do wypoczynku z dziećmi. Dla wygody naszych gości posiadamy bezpośrednie zejście na plażę a także własny sprzęt wodny- łodzie, kajaki a także rowery.


Najbardziej aktywnym proponujemy wynajem rowerów bądź jazdę konną. Jesienią zachęcamy do spacerów połączonych z grzybobraniem. Puszcza Augustowska jest także idealnym miejscem do obserwacji ptaków oraz leśnych zwierząt. Natomiast zimą istnieje możliwość zorganizowania atrakcyjnych kuligów.


Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

Galeria: Agrofarma-Serwy

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi nad morzem noclegi w Beskidach noclegi na mazurach