Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 3777083
  • W tym roku: 40428
  • W tym miesiącu: 40428
  • Dziś: 16
  • Online: 11

Dni Grajewa 21 i 22 czerwca 2014 r.

 

Zapraszamy na Dni Grajewa 21 i 22 czerwca 2014 r. W naszym mieście będziemy gościć aktorów znanych z seriali telewizyjnych. Muzyczną gwiazdą imprezy jest Ania Wyszkoni.

 

 

W sobotę (21 czerwca) zaplanowano atrakcje sportowe, m.in.: Bieg Rodzinny, turnieje piłki plażowej, nożnej, playstation. Odbędą się też II Mistrzostwa Grajewa w Crossfit. Wieczorem wystąpią finaliści programu telewizyjnego "Must Be the Music".

Muzyczną gwiazdą niedzielnego wieczoru jest Ania Wyszkoni. To lubiana i rozpoznawalna osobowość polskiej sceny muzycznej, wykonująca takie m.in. przeboje jak "Wiem, że jesteś tam", „Czy ten pan i pani".

Znani polscy aktorzy w Grajewie zaprezentują się w nieco innej niż przywykliśmy ich widzieć roli. W niedzielę (22 czerwca) odbędzie się Festiwal Kulinarny, którego gwiazdą ma być aktor Dariusz Gnatowski grający w serialu "Świat według Kiepskich" postać Arnolda Boczka.

Wieczorem wystąpi zespół "Cochise". W jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński - wokal, Wojtek Napora - gitara, Radek Jasiński - bas, Czarek Mielko - perkusja. Muzyka jaką wykonuje ten zespół to połączenie rocka, metalu i grunge'u. Warto dodać, że "Cochise" powstał w Białymstoku w 2004 r.

W czasie Dni Grajewa organizatorzy tradycyjnie zapewnią atrakcje najmłodszym, na których będą czekały dmuchane zabawki i wesołe miasteczko.

Szczegółowy program tegorocznych Dni Grajewa - na plakacie. Serdecznie zapraszamy!

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi nad morzem noclegi w Beskidach noclegi na mazurach