Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 3769520
  • W tym roku: 32865
  • W tym miesiącu: 32865
  • Dziś: 308
  • Online: 110

Mazury Cup 2016- siatkarskie widowisko

Zbliża się największa w tym roku siatkarska impreza nad Niegocinem. Już 6-7 maja na boiskach w hali COS OPO drużyny z Polski i zagranicy zmierzą się w I Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn "Mazury Cup 2016".

 

Oficjalne otwarcie turnieju odbędzie się 7 maja o godz. 11, zaś zakończenie, podsumowanie, rozdanie nagród zaplanowano na godz. 20.


W kategorii mężczyzn zagrają: KS Masuria Volley Giżycko, BAR JAGA Olsztyn,
ALS BIałystok, Policja Kętrzyn i Mińsk, Wicher Wilkasy, Fanat Grodno, 11 Mazurski Pułk Artylerii Węgorzewo, Teachers Gdynia, CSIR Basten Kamieniec.
W kategorii kobiet spotkają się drużyny: Polonia Wilno, ATUT Mragowo, Fanat Grodno, High Five Gdynia, KS Masuria Volley, BAR Jaga Olsztyn, Mińsk, Miód Malina Gdańsk.

Rozgrywki w fazie grupowej będą odbywać się w piątek 6 maja w godzinach 17-21 oraz w sobotę w godzinach 9-11 i 12-16. Półfinały zostaną rozegrane o 16, a na mecze finałowe przyjdzie czas o godz. 18.
Warto być, kibicować zawodnikom, zobaczyć siatkarskie rozgrywki na wysokim poziomie.

Wszystkie mecze będą rozgrywane w hali Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich.

Oficjalnym Patronem Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn i Kobiet "MAZURY CUP 2016" jest Polski Związek Piłki Siatkowej.

 

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi nad morzem noclegi w Beskidach noclegi na mazurach