Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 3769502
  • W tym roku: 32847
  • W tym miesiącu: 32847
  • Dziś: 290
  • Online: 150

VIII Kąpiel dla Odważnych

 

Już po raz ósmy w Ełku odbędzie się "Kąpiel dla Odważnych". 16 lutego wszyscy chętni będą mogli wspólnie zażyć lodowatej kąpieli w ełckim jeziorze.

 

"Kąpiel dla Odważnych" odbędzie się 16 lutego o godz. 12:00 na terenie Plaży Miejskiej w Ełku przy ul. Parkowej. Sekretariat Kąpieli czynny będzie tego dnia od godz. 10:00 do rozpoczęcia wydarzenia.

Z roku na rok coraz większa grupa chętnych (nie tylko z Ełku, ale i okolicznych miejscowości) wystawia swoje ciało na niecodzienne doznania termiczne.

Dla ełckich morsów to nic nadzwyczajnego, ponieważ zażywają takich kąpieli regularnie. Natomiast dla "zwykłych ludzi" jest to szansa spróbowania tej nietypowej formy aktywności fizycznej w sposób zorganizowany i bezpieczny (pod okiem ekspertów od "morsowania").

Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku. Zapisy oraz dodatkowe informacje dostępne są na stronie: www.mosir.elk.com.pl.

Liczba uczestników jest jednak ograniczona. Do tej pory zapisało się już prawie 90 chętnych. Wszyscy zgłoszeni przez internet muszą potwierdzić swoją obecność w dniu imprezy w sekretariacie Kąpieli, podpisując stosowne świadczenie. Osoby niepełnoletnie mogą kąpać się tylko w obecności przynajmniej jednego z rodziców lub opiekuna prawnego.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi nad morzem noclegi w Beskidach noclegi na mazurach